Cipiskoviste Logo Xs Geofun

Program 2017

 

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

21-22

22-24

Palackého sady

8-11 h
HRAJEME SI NA CIPÍSKOVIŠTI
soutěže ve stavění hradů pro děti z MŠ

9-11 h ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE s Milanem Mudrochem, soutěže, tanec a zábava pro děti od 4 do 7 let

 

12-13 h
NADĚJE
soutěže

13-17:30 h
PŘEDSTAVENÍ PÍSECKÝCH ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ
Naděje, AC Sole, Jitex comfort, Flashdance Labuť, T-dance, Mažoretky Písek, Harmony Wellness Club, TC ZIP, Arte dance Písek, Aerobic for body, NRG Crew Milevsko, MYX, Aerobik při ZŠ J.Husa, ZUŠ Písek, SKP Karate Písek

 

18 h
OVOCE - hudební vystoupení

 


20 h

VOXEL - hudební vystoupení

 
 

9-18 h

TVŮRČÍ
DÍLNY
S KRTEČKEM
(Schrenkův
pavilon)






13-18 h

PÍSKOHRANÍ
sypání
obrázků
barevným
pískem
(zpoplatněno)

HRAČKOLNA
hraní
s ručně
vyrobenými
hračkami,
ukázky
výroby


 
 
 
 
 
 

Sladovna

 

Okolí řeky Otavy


8-12 h
DRACI MEZI MOSTY
ZAHÁJENÍ CIPÍSKOVIŠTĚ
4. ročník závodu dračích lodí píseckých základních a středních škol


--------------------------------

11:30 h
náplavka Otavy u Kamenného mostu
SOCHY Z PÍSKU V PÍSKU
vernisáž 11. ročníku soch

 
 
 
 
 
 
 
 

20:30-22 h ostrůvek u Městské elektrárny: POUŠTĚNÍ VODNÍCH LAMPIONŮ
předprodej lampionů od 1. května v TIC Písek, dále možnost zakoupení v místě
VEČERNÍ PROHLÍDKY ELEKTRÁNY (vstupné)

 

Alšovo nám.

 
 
 
 
 
 
 

Havlíčkovo nám.

 
 
 

11-13, 14-16 h


BYLINKOVÁ MARINGOTKA

představení o bylinkách pro 1-3 diváky v Herbárionu

 
 
 
 
 
 
 

 

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

21-22

22-24

Palackého sady

 

DRAČÍ LODĚ
9:30 zahájení závodu

 

14 h Naděje - koncert vítěze soutěže G2 BAND ACADEMY

15 h DONAHA
hudební vystoupení

DRAČÍ LODĚ
16:30 vyhlášení výsledků závodů

17-17:45 h Taneční soubor LOUISIANA

18 h PÍSKOMIL SE VRACÍ, hudební vystoupení pro děti

 

20 h SHARKASS - vystoupení známé rapperky

21 h LOLA
hudební vystoupení

 
 
 
 
 
 
 

Sladovna

 
 
 
 
 
 

Okolí řeky Otavy

 
 
 
 
 
 

20:30-22 h ostrůvek u Městské elektrárny: POUŠTĚNÍ VODNÍCH LAMPIONŮ

 
 
 

10-18 h Fügnerovo náměstí:

FUN BOX SHOW - exhibice a workshop na kolech

od 10, 13, 15, 17 STREET ZONE SHOW (20 minut); od
10:20, 13:20, 15:20 Soutěže pro diváky o ceny (20 minut); od 10:40, 13:40, 15:40 Workshopy pro veřejnost, škola ježdění, výuka základních triků (vždy 80 minut)

 
 

20:30-22 h
VEČERNÍ PROHLÍDKY MĚSTSKÉ ELEKTRÁRNY
(vstupné)

 

Alšovo nám.

 
 
 
 
 
 
 

Havlíčkovo nám.

 
 
 
 
 
 
 

Další místa

 
 
 

kino Portyč
11 h POHÁDKOVÉ CIPÍSKOVIŠTĚ, pásmo krátkých anim.filmů
13 h PES RO©KU, animovaná rodinná komedie, 2016
vstupné 20 Kč


park Na Trubách
13-17 h


POCHOD POHÁDKOVÝM LESEM


poslední start v 16 h

na místě se vybírá startovné

 
 
 
 
 
 

 

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

21-22

22-24

Sladovna

 
 
 
 
 
 

Okolí řeky Otavy

 
 

kino Portyč:

DĚTSKÁ FILMOVÁ PŘEDSTAVENÍ

11 h POHÁDKOVÉ CIPÍSKOVIŠTĚ
pásmo krátkých animovaných filmů

13 h DIVOKÉ VLNY 2
animovaná rodinná komedie, sportovní, 2017

vstupné 20 Kč

13-17 h Zahrada Kulturního domu (v případě nepřízně počasí Velký sál KD):

DĚTSKÉ ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE S PETROU A JEJÍM TÝMEM

Program pro děti plný zábavy, her a překvapení - možná přijde i kouzelník. Soutěž Cipísek zpěváček, tanečník a šikulín o cenu starostky města. Ukázky rybolovné techniky - mistryně světa Katka Marková.
16:30 zakončení Cipískoviště s předáním cen

vstupné 20 Kč

 
 
 
 

Havlíčkovo nám.

 
 

10:30-12:30, 13-15 h

BYLINKOVÁ MARINGOTKA
představení o bylinkách pro 1-3 diváky v Herbárionu

 
 
 
 
 
 

Další místa

Šarlatský rybník

10-16:30 h


SRAZ LODNÍCH MODELÁŘŮ & soutěže modelů tlačných remorkérů Springer Cup, modelů hasičských lodí a plachetnic včetně nejmenší vypisované třídy Footy

 
 
 
 
 
 

Změny programu vyhrazeny.